Nová dámská šatna a další vylepšení!!!

Nová dámská šatna a další vylepšení!!!

Vážení sportovní přátelé,

 

přejeme vám vše nejlepší v roce 2018, především pak samozřejmě pevné zdraví...

 

Moc děkujeme za vaši dosavadní přízeň a věříme, že si ji udržíme i v roce 2018, pilně na tom "makáme" (my ale opravdu), zde důkazy místo slibů :-) :

- od tohoto pondělí 15.1. bude ženám k dispozici zcela nová dámská šatna s větší kapacitou (viz. promoakce při otevření níže)

- v pilotním testovacím režimu je již samoobslužná pokladna pro kreditáře, kteří si oproti záloze vyžádali čip na odbavování (odbavení bez front)

- ve všech šatnách jsou nyní nové pin-kódové zámky skříněk a vylepšen kamerový systém pro zvýšení bezpečnosti našich klientů

- byl instalován online dotykový rezervační systém v hale přímo u kurtů pro zvýšení komfortu našich klientů

- byl zaveden nový jídelní lístek s širší nabídkou jídel

 

Detaily, nové fungování provozu, související promoakce pro dámy (a pány, kteří chtějí potěšit své něžné spoluhráčky):

 

Na podzim jsme vám slíbili pracovat na 3 zlepšeních:

1) Zvýšení kapacity dámských šaten

2) Zlepšení zabezpečení

3) Eliminace front při odbavování na kurty

 

1) Kapacita dámských šaten - slib již splněn...

Hned na podzim jsme zabrali a "odehráli několik přátelských i ostrých zápasů" (s vlastníkem budovy, požárníky, stavebním úřadem, hygienou atd.)  Vše dopadlo podle plánu a v pátek 12.1. proběhla kolaudace nové dámské šatny.  Vyzkoušet ji budete moci v plném provozu od pondělka 15.1. Je ve stejném designu jako ty stávající a je v ní umístěno 31 skříněk, 3 sprchy a WC s umyvadlem. Samozřejmostí je vysoušeč rukou a fén.

      

Při této příležitosti chceme poděkovat všem ženám, slečnám a dívkám za jejich dosavadní trpělivost a jako malou pozornost v týdnu od 15.1. do 21.1. včetně, nabídnout jeden nápoj dle vlastního výběru z následující nabídky ZDARMA ke každé hodině hry (Rajec, káva, čaj, Kofola nebo pivo).

 

Jak to bude v tomto "promotýdnu" fungovat?

Při uhrazení/odbavení příslušné hodiny obdrží každá žena (v danou hodinu hrající) na recepci kupon na nápoj zdarma, který může ve stejný den při čekání na spoluhráče či po hře s ním, směnit za vybraný nápoj - nechte si chutnat :-).

 

Věříme, že se časem naučíme využívat novou šatnu tak, aby zpříjemnila užívání nejen svou kapacitou, ale např. i oddělením dětí v době dětských školek od dospělých, zpříjemní se klima v šatnách při hlučnějších firemních akcích apod.

 

2) Zlepšení zabezpečení  - slib již splněn

Původní zámečky u skříněk se bohužel ukázaly jako né moc spolehlivé, tak jsme si řekli, že jsme schopni pro naše klienty udělat víc. Jednak jsme zlepšili kamerový systém - zvýšení počtu kamer (s oficiální notifikací na úřad pro ochranu osobních údajů), jednak vyměnili všechny zámečky za nové - pin-kódové. Tento systém byl vyhodnocen ze všech zkoumaných variant jako uživatelsky nejpřívětivější. Stačí si zapamatovat číslo skříňky a čtyřmístný kód (který si sami určíte) a netřeba řešit klíček, čip na zápěstí apod. Pro zamčení skříňky naťukáte 4místný kód a potvrdíte zeleným tlačítkem a je hotovo. Pro odemčení opakujete stejný postup.

3) Eliminace front při odbavování na kurty - řešení testujeme

Bylo to náročné, ale podařilo se implementovat samoobslužnou pokladnu. Každý, kdo má předplacený kredit a složil zálohu na čip, tak již nyní při odbavování své hodiny nemusí stát frontu na recepci. Tím ušetří čas sobě a současně se tak snižuje i fronta čekajících na recepci. Stačí u samoobslužné pokladny přiložit čip, složený kredit se strhne, kurt automaticky rozsvítí a z malé tiskárny u pokladny vyjede účtenka. Toto řešení samozřejmě bylo poměrně náročné na HW/SW implementaci a ačkoli je systém již funkční, mohou se objevovat chyby, které se pokusíme v nejbližší době odladit. Permanentkáři jsou odbavováni zcela automaticky, tudíž není vyžadováno odbavení ani na samoobslužné pokladně!

4) Další zlepšení nad rámec slibů

- Pokud si příjemně zahrajete a rovnou se domluvíte na další hodině, můžete k rezervaci využít cestou ze šatny též nový dotykový samoobslužný rezervační terminál (dotyková obrazovka u kurtů vedle prosklené kanceláře).

Rozšířili jsme sortiment na naší kavárně - nově tak naleznete v jídelním lístku širší nabídku nápojů a jídel.