Badminton škola pro děti od 6 do 17 let

Badmintonová škola  pro Vás připravila tréninky a kempy pro začínající hráče od 6 let až po ty větší i pokročilejší do 17let. Každý k nám přivede dítě s jiným záměrem. Někdo chce, aby se prostě 1 až 2x týdně hýbalo a chodilo do aktivního kolektivu, jiný má ambice vyšší  s cílem dosáhnout soutěžní úrovně badmintonu. Záleží na vašem rozhodnutí a píli dítěte.

Vždy v pololetí můžete výkonnost a intenzitu s trenérem probrat a případně se rozhodnout se pro navýšení počtu tréninků.

Badmintonová škola probíhá  každé pondělí, středu a pátek v odpoledních hodinách.

Odpolední treninky začínají od 15,00 hodin, ale konkrétní čas pro Vaše dítě záleží na jeho věku a úrovni. Rádi Vám po konzultaci nabídneme konkrétní kroužek a čas, který bude odpovídat potřebám Vašeho dítěte, tak aby se tam cítilo dobře a maximálně využilo potenciál hodiny.

První pololetí je od od 12.9 2016 do 5.2.2017 (20 týdnů)

Druhé pololetí je od od 6.2 2017 do 2.7.2017 (21 týdnů)

Při platbě za celý školní rok, tj. obě pololetí dopředu Vám náleží sleva ve výši 10% z celé částky.         

Nabízíme jednu zkušební hodinu zdarma!

Pokud se  Vám bude trening Badmintonové školy líbit, platí se vždy předplatné na školní půlrok, tedu do konce ledna, případně června na druhé pololetí.

Trénink zajišťují profesionální trenéři s mnohaletými zkušenostmi, kteří se účastní pravidelných školení a neustále doplňují a vylaďují tréninkový proces. Hráči trénují ve skupinách, kde se snažíme přiřazovat k sobě hráče podobné výkonnosti a věku.

V již probíhající badmintonové škole je možné hráče přemístit do jiné skupiny výkonnosti. Pokud má hráč ambice a zájem, lze využít také individuální tréninky, kde je na kurtu pouze s trenérem.

Začátečníci se seznamují s badmintonem, základními herními technikami a taktikami. Pokročilejší hráči trénují složitější pohybové struktury a hrají zápasy. Pro vyspělé hráče je možný přechod do závodního oddílu.

Pro hráče BŠAS vedle pravidelných tréninků možnost účasti na klubových turnajích během celé sezony. Na těchto turnajích si děti vyzkouší své první zápasy a ti zkušenější si ověří své nově nabité herní dovednosti a zlepšení, které udělaly od minulého turnaje. V každé věkové kategorii děti dostávají věcné ceny a diplomy. O letních prázdninách pak pořádáme badmintonové kempy s přednostním právem přihlášení pro hráče BŠAS.

V případě veškerých dotazů kontaktujte šéftrenéra badmintonu Tomáše Kubáně 608 200 321

Jak postupovat při objednání Badmintonové školy Arény Skalka?
Vyplňte přihlášku včetně návrhu možných termínů (tzn. časů, ve kterých má hráč zájem hrát) a zadejte několik možností, neboť tím se zvyšuje pravděpodobnost umístění vašeho dítěte. ZDE Požadavek vám potvrdíme telefonicky, nebo osobně

Systém náhrad pro BŠAS
Náhradu tréninku kreditem na další hodinu lze uplatnit pouze, pokud při řádné omluvě v recepci BŠAS do 19.00 hodin předchozího dne (např. během pondělí je možno do 19.00 hodin nahlásit nepřítomnost na úterý).