Ceník Zimní sezóna 2017/18

Ceník Zimní sezóna 2017/18

Přátelé,

je to tu, nová badmintonová sezóna je před námi! Poučeni ze sezóny minulé (děkujeme i za vaše podněty) jsme pro vás připravili řadu změn, z nichž některé se týkají i zimního ceníku. Dovolte nám stručně letošní novinky představit:

  1. Zvýhodnění stálých návštěvníků – PERMICE A KREDIT

Pro stálé návštěvníky Badminton Arény Skalka jsme připravili cenové kategorie PERMICE a KREDIT, které jsou v naprosté většině případů stejně výhodné nebo výhodnější než v loňské Zimní sezóně 16/17.

Např. cena o víkendu v hlavním čase mezi 10:00 a 21:00 činí v kategoriích PERMICE a KREDIT pouze 220,- Kč resp. 230,- Kč (namísto původních až 290,- Kč), v hlavním hracím čase pak ceny v těchto kategoriích nepřesáhnou 290,-Kč, resp. 280,-Kč, jsou tedy stejné či levnější než ceny loňské.

Majitelé cenové kategorie PERMICE nebo KREDIT si navíc mohou rezervovat kurty až 4 týdny dopředu, oproti standardním 2 týdnům.

Získání ceny v kategorii KREDIT je oproti minulé sezóně významně dostupnější – postačí, abyste nabili svůj účet částkou pouze 1 000,- Kč místo loňských 3 000,- Kč.

Další zvýhodnění těchto dvou cenových kategorií je v podobě čipu na samoobslužnou pokladnu, díky které Vám odpadne čekání ve frontách. Permanentkáři obdrží čip na celou sezónu. Kreditáři si o něj budou moci zažádat na recepci, kde jim bude oproti 100,-Kč záloze vydán.

Pro možnost uplatnění jakýchkoli slev musíte mít vytvořený účet v rezervačním systému!

  1. Otvíráme již v 6:30

Abyste u nás ráno stihli nejen hru a/nebo posnídat, ale i včas přijít do práce :-), ve všední dny budete moci využít kurtů i kavárny již od 6:30.

  1. Zvýhodnění pro studenty, seniory, pracovníky záchranných sborů, lékařského personálu, …

Všechny uvedené kategorie mají ve všední dny od 6:30 do 15:00 nárok na cenu kategorie PERMICE.

  1. Karta MultiSport – využitelná ve většině časových pásem

MultiSport kartu je možné využít i v zimě ve všech časových pásmech, mimo pásma „PEAK“ (tmavě modrá).

 

Další zlepšení, na kterých již pracujeme, a které chceme dokončit v průběhu této sezóny:

  • Zvýšení kapacity dámských šaten
  • Eliminace front při odbavování na kurty
  • Zlepšení zabezpečení

Pracujeme nicméně také na rozšíření sortimentu naší kavárny, zvyšování profesionality naší obsluhy, navýšení nabídky sportovních akcí, vč. akcí "za odměnu“ pro naše nejaktivnější členy/zákazníky atp.

Co naopak měnit nechceme, jsou prostory, které jsme pro naši arénu nalezli. Na základě reakcí mnohých z vás věříme, že stejně jako my i vy považujete vzdálenost od metra, dostupnost MHD, klimatizovaný prostor, možnost parkování zdarma, kvalitu kurtů a celkovou úroveň prostředí arény za podstatná kritéria pro její výběr, a že než na nejnižší cenu dáte spíše na přijatelný poměr cena / výkon. Tato vaše zpětná vazba nás velice těší a slibujeme, že uděláme maximum pro to, abychom kvalitu poskytovaných služeb do budoucna ještě zlepšili.

 

>> ceník ke stažení zde <<